PhiBrows

Technika PhiBrows

W naszej akademii uczymy wykonywania makijażu permanentnego (microblading) metodą PhiBrows. Jej sekret tkwi w zastosowaniu proporcji złotego przekroju (phi-1.618), które pozwalają uzyskać idealny kształt brwi.

Nasze zajęcia ułożone są w taki sposób, by stopniowo przekazywać uczestnikom wiedzę dotyczącą makijażu permanentnego brwi. Pozwala to na lepsze zapamiętanie prezentowanego materiału. Dbamy o to by regularnie kontrolować postępy naszych uczestników tak, by nauczyli się tajników techniki PhiBrows w jak najkrótszym czasie. Każdy z nich może korzystać z aplikacji Craft Master, która zapewnia dostęp do wszystkich informacji na temat makijażu permanentnego, narzędzi pozwalających szlifować technikę jego wykonywania, a także stanowi platformę umożliwiającą komunikację pomiędzy instruktorem, a kursantami.

Technika to jednak nie wszystko. W branży kosmetycznej kluczowe jest także podejście do klienta. Powinno się ono opierać na szacunku, a także trosce o jego zdrowie przejawiającej się m.in. poprzez stosowanie wyłącznie preparatów najwyższej jakości oraz najlepszych technik pracy.

Zdrowie jest najważniejsze

By uzyskać certyfikat PhiBrows należy spełnić bardzo rygorystyczne kryteria. Stanowi on potwierdzenie najwyższych umiejętności w zakresie makijażu permanentnego brwi (microblading). Po jego otrzymaniu, uczestnik staje się artystą PhiArtist i dołącza do elitarnego grona linergistów. Kolejnym stopniem jest uzyskanie tytułu Royal Artist. Nadawany jest on uczestnikom, którzy w swojej praktyce wykazali się umiejętnościami właściwego dobierania sposobu pracy w zależności od typu urody i skóry klientów i sprawdzili się w zadaniach o różnym stopniu trudności. To właśnie w ten sposób artysta kształtuje swój własny, niepowtarzalny styl i wypracowuje technikę, która przyczynia się do postępu w branży. By móc to osiągnąć, trzeba jednak najpierw nauczyć się zasad pracy zgodnych z obowiązującymi standardami. Do uzyskania tytułu Royal Artist potrzebna jest zgoda wszystkich Mistrzów Akademii (Academy Masters). Artyści, którzy uzyskali tytuł Royal Artists mogą zostać przyjęci do grona Mistrzów Akademii (Academy Masters). Ostatnim etapem rozwoju w ramach Akademii jest założenie własnego studia PhiBrows. W ten sposób artysta staje się oficjalnym przedstawicielem Akademii Phi i firmy PhiBrows. Właścicielami studia mogą stać się jedynie artyści posiadający tytuł Royal lub Master.

Podczas zajęć Akademia PhiAcademy zapewnia ok. 40% narzędzi potrzebnych do pracy. Zawsze pochodzą one od renomowanych producentów i wyróżniają się wysoką jakością. Korzystając ze wszystkich produktów dostępnych w Akademii masz pewność, że są to najlepsze na rynku narzędzia, co potwierdzają dokładnie przeprowadzone testy.

Nasza wizja

Chcemy, by prawdziwi artyści zajmujący się wykonywaniem makijażu permanentnego byli doceniani tak, jak na to zasługują. Dążymy do tego, by naszą pracą przyczynić się do podniesienia standardów obowiązujących w branży i poprzez zwiększenie świadomości, nauczyć klientów odróżniać właściwie wykonany makijaż od tego, którego jakość nie spełnia określonych kryteriów, a koszt jego wykonania jest znacznie niższy, niż w przypadku artystów posiadających wysokie kwalifikacje.

Scroll Up
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNzIwIiBoZWlnaHQ9IjQwNSIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC80c0h1cmFmb2VERT9yZWw9MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=